Najwyższej jakości pasza sprawdzona we wszystkich dyscyplinach

Nasz asortyment składa się z dużej liczby smacznych i starannie skomponowanych pasz dla koni w postaci pelletów,  musli, sieczek i różnego rodzaju dodatków. Dostarczamy tylko smaczne, zdrowe i czyste produkty!

Rodzinna firma prowadzona od pokoleń

Od ponad pięćdziesięciu lat, każdego dnia rodzinna firma Van Gorp Diervoeders wkłada mnóstwo sercem i szuka tego, co najlepsze w przystępnej cenie. Wszystko zaczęło się od jednego rodzaju granulatu. Dzisiaj z dumą przedstawiamy obszerną gamą produktów obejmującą ponad 100 produktów najwyższej jakości. 

Cieszymy się, że karmione przez nas konie są zdrowe, pełne energii i zadowolone.

 

Jakość i bezpieczeństwo

Bazujemy na wymaganiach jakościowych HACCP i GMP+. Bierzemy udział w programie TRUST FEED. Naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i wysoką klasę. 

Sprawdzona przez najlepszych

Nasz asortyment oferuje wysokojakościową i przystępną cenowo paszę. Zostało to sprawdzone przez takich jeźdzców jak Edward Gal, Hans Peter Minderhoud, Emmelie Scholtens, Kirsten Brouwer, Jan de Boer i Tim Lips. Cieszymy się, że Ci międzynarodowi jeźdźcy karmią swoje konie paszami HORSEFOOD ‘the best’ już od kilku lat. 

Co to jest EVpa ?

EVpa to skrót od słów  „Energiewaarde Paarden”. Jest to holenderski system oceny wartości energetycznej pasz, stworzony przez Central Bureau Livestock. EVpa definiuje zalecane ilości energii, jakie muszą być zapewnione poszczególnym zwierzętom w zależności od wieku, wagi, płci itd.

Wytyczne dot. sposobu pracy kucy/koni

 

Utrzymanie

Konie/kuce nie pracujące

Lekka praca

Rekreacja, lekka praca pod siodłem, powrót po okresie rekonwalescencji

Średnia praca

Regularna praca, konie/kuce użytkowane sportowo, udział w zawodach (skoki przez przeszkody/ujeżdżenie)

Ciężka praca

Użytkowanie konia/kuca na najwyższym poziomie (skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, WKKW, powożenie, wyścigi konne, wyścigi kłusaków)

Rekomendacją dietetyków jest indywidualny dobór paszy na podstawie sposobu pracy wierzchowca.

 W celu wyjaśnienia używanych oznaczeń przygotowana została  tabela.

EWPa = energiewaarde paard = wartość energetyczna 

VREp = verteerbaar ruw eiwit paard = ilość  białko surowe trawionego przez konia

Zapraszamy do naszego sklepu online

Chcesz aby specjaliści z Holandii ułożyli indywidualną dietę dla Twojego konia? Zapraszamy do zakładki "Konsultacja Żywieniowa"

Shopping Cart